Tworzymy w miejscu, które nas inspiruje, w samym centrum Warszawy. Stanowimy trzon ONE LINE studio od samego początku jego założenia. Naszą pracę wspomaga zespół: ilustratorów, projektantów, fotografów, programistów. Dlatego też możemy podołać największym wyzwaniom. Lubimy naszych klientów i dlatego pracujemy z nimi bezpośrednio, co wpływa na lepsze zrozumienie, a przede wszystkim ogranicza czas wykonania projektu. Zapraszamy do współpracy!

Piotr Bujnowski

Dyrektor Kreatywny / Partner

Od 2001 roku pracuje jako projektant, grafik, dyrektor artystyczny. Współpracował z różnymi redakcjami, tworząc od podstaw kilka tytułów „od linijki", a czasami rozkoszując się szalonym projektowaniem – na dobre zaprzyjaźnił się z papierem. Studiował psychologię w SWPS, ale pasja artystyczna zaprowadziła go na Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Dzięki miłości do liter, miłości do pracy, miłości do kreowania – otworzył własne studio z Krzysztofem Seyfriedem. Żeglarz, miłośnik bullterierów i kawy. Pies Disko towarzyszy mu w pracy. A nieograniczony dostęp do kawy zapewnia własna kawiarnia Relaks, którą otworzył kilka lat temu i w której obdarza swój ulubiony napój prawdziwą czcią.

Krzysztof Seyfried

Dyrektor Kreatywny / Partner

Absolwent wydziału grafiki i malarstwa ASP w Łodzi oraz SGGW w Warszawie (Międzywydziałowe Studium Ochrony Środowiska). Kiedy zamiłowanie do projektowania przerodziło się w pasję, postanowił porzucić ekologiczną ścieżkę kariery. Nadal zdarza mu się czerpać inspiracje z wiedzy zdobytej podczas studiów na SGGW. Fascynuje go typografia, komunikacja wizualna oraz grafika w przestrzeni. Najchętniej zajmuje się systemami identyfikacji wizualnej. Przez ponad 8 lat pracował dla czołowych polskich i zagranicznych klientów, jako projektant i dyrektor artystyczny w m.in. G+J Polska, Corporate Profiles DDB, Gutenberg Networks, Brand Nature Access, Leo Burnett. W wolnych chwilach projektuje meble. Miłośnik snowboardu, kolarstwa, pasjonat gór.