O nas

Projektujemy grafikę użytkową specjalizując się w systemach identyfikacji wizualnej i brandingu. Obszarami naszych działań są:

  • systemy identyfikacji wizualnej,
  • rebranding,
  • opakowania,
  • systemy informacji wizualnej,
  • design interaktywny (strony www, aplikacje mobilne, interfejsy urządzeń),
  • naming,
  • księgi tożsamości wizualnej (brandbook),
  • projekty wydawnictw,
  • film i fotografia,
  • produkcja i druk.

Uważamy, że dobry projekt to tylko połowa sukcesu. Dlatego też osobiście zajmujemy się kontaktem z podwykonawcami, nadzorem druku i procesów produkcyjnych.

 

Proces twórczy

Analiza przypadku.
Jest to często najdłuższy etap projektowania. Przyglądamy się zagadnieniu, aby dowiedzieć się jakie są oczekiwania klientów, z którymi współpracujemy. Pomagamy nazwać wizje albo zmodyfikować je w ten sposób, aby efekt końcowy odzwierciedlał rzeczywiste potrzeby. Następnie określamy cele i definiujemy dalsze działania. Na tym etapie zadajemy wiele pytań i szukamy właściwej odpowiedzi. Wykorzystując nasze doświadczenie wspieramy klienta w podjęciu najlepszych decyzji.

 

Proces projektowy.
Jesteśmy dumni z naszej niezwykłej dbałości o szczegóły. Krój pisma, kolor, faktura, papier, format. Te wszystkie czynniki tworzą jeden spójny wizualnie efekt. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy nowych dróg projektowych, tak aby oferować klientom rozwiązania na najwyższym poziomie. Niestandardowe podejście do projektowania to dla nas wyzwanie, które daje nam ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Dlatego w ONE LINE studio powstają projekty przemyślane i innowacyjne.

 

Produkcja.
Każdy projekt musi być wykonany na najwyższym poziomie począwszy od wizytówki, przez folder, stronę internetową, a na urządzeniu interaktywnym kończąc. Mamy rozległą wiedzę na temat metod i procesów produkcyjnych. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami, programistami oraz fotografami. Naszym celem jest dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości.

Klienci

W naszym studio pracujemy zarówno dla dużych klientów korporacyjnych, jak i mniejszych działalności oraz start-upów. Każdego klienta traktujemy z dużą atencją. Niezależnie od wielkości budżetu i skali projektu do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Adgar Poland  
Advanced Public Relations
Avestus Real Estate
AWF Warszawa  
Balmain 
Colliers International  
COMP Grupa Kapitałowa 
Elzab 
Fujifilm 
Garnier
Globe Trade Centre

HB Reavis
Insoft  
Kofi Brand
L'Oreal
Liebrecht & wooD
Max Factor
Mokotów Nova
Novitus
Papaya Films
Papyrus
PayTel

Polski Cukier
Hines
PSI Polska
Red Bull
Reebok
Rondo 1
Safe Computing
Tristan Capital Partners
Vitra
Warsaw Financial Center
Worldwide school